Softekpert.pl oprogramowanie dla firm,
               usługi informatyczne,
                        sprzęt komputerowy
SOFT EKSPERT Sp. z o.o.
44-100 Gliwice, ul. Łużycka 16
zadzwoń: (32) 230-80-81
handlowy@softekspert.pl


 insert

Polecamy Państwu najpopularniejsze w Polsce programy firmy InsERT dla małych i średnich firm. Bogata funkcjonalność, intuicyjność obsługi, konkurencyjne ceny - to niepodważalne atuty oprogramowania InsERT-u.

Małe i Średnie przedsiębiorstwa, poszukujące skutecznych i niezawodnych narzędzi wspomagających pracę swoich działów organizacyjnych, z pewnością znajdą coś dla siebie wsród produktów firmy InsERT.

Proponujemy bowiem całą gamę programów, różniących się zastosowaniem, wymaganiami i możliwościami oraz ceną - od najprostszych systemów ułatwiających wystawianie faktur aż po zintegrowany pakiet programów wspomagających zarządzanie sprzedaż i magazyn, obsługę księgowości i kadr. Programy są uniwersalne i elastyczne, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna. Wśród produktów firmy znajdują się m.in. systemy finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, wspomagające sprzedaż i produkcję. W ofercie znaleźć można także program dla firm prowadzących sprzedaż w Internecie (platformę sklepu internetowego) oraz nowoczesny system stworzony z myślą o tych, którzy sprzedają towary w serwisach aukcyjnych i poszukują wszechstronnego i jednocześnie prostego narzędzia do obsługi aukcji internetowych.

 

programy insert

 
Technika Gliwice