Programy antywirusoweKaspersky Anti-VirusKaspersky Anti-Virus udostępnia kluczowe technologie ochrony antywirusowej w formie produktu, który można łatwo pobrać, zainstalować i uruchomić. Kaspersky Anti-Virus działa w tle i chroni komputer przed wirusami, programami szpiegującymi, końmi trojańskimi, rootkitami i innymi zagrożeniami, nie wpływając znacząco na jego wydajność.

Kaspersky Internet SecurityKaspersky Internet Security chroni to, co najcenniejsze: Twoje zdjęcia, muzykę, dokumenty, a także Twoje dzieci. Zabezpiecza przed wirusami, trojanami, spamem, hakerami i innymi zagrożeniami. Dzięki zautomatyzowanym funkcjom zabezpieczeń nie musisz już martwić się o bezpieczeństwo systemu – możesz komfortowo pracować, robić zakupy, bawić się i korzystać z bankowości online.

Kaspersky Total Security –- multi-deviceOchrona dla komputerów PC, Mac oraz urządzeń z systemem Android... Kaspersky Total Security –- multi-device zapewnia ochronę wielu komputerów i urządzeń przenoœśnych. Jedna licencja pozwala chronić prywatnośœć, finanse, tożsamośœć, pliki oraz dzieci – na komputerach PC i Mac oraz urządzeniach z systemem Android.
Nagroda AV-Test Innovation Award (w kategorii "Bezpieczne transakcje internetowe")

ESET NOD32 AntivirusNie pozwól, aby zagrożenia sieciowe przeszkodziły Ci w bezpiecznym korzystaniu z Internetu: ESET NOD32 Antivirus zapewnia Ci ochronę na najwyższym poziomie podczas pracy, korzystania z portali społecznościowych czy gry online. Piąta generacja ESET NOD32 Antivirus oferuje Ci zaawansowaną technologię skanowania i funkcje bezpieczeństwa prosto z laboratoriów ESET.

Najnowsza generacja ESET NOD32 Antivirus zapewnia Ci skuteczną ochronę, nie rezygnując z niewielkiego obciążenia systemu, będącego naszym znakiem rozpoznawczym. ESET NOD32 Antivirus oferuje Ci jeszcze wyższą skuteczność skanowania, gwarantując bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni.

ESET Smart SecurityESET Smart Security to najnowsza generacja pełnego pakietu bezpieczeństwa łączącego ochronę antywirusową i antyspyware z zaporą osobistą i modułem antyspamowym oraz ochroną rodzicielską wraz z całym szeregiem nowych, zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa.

Unikatowa ochrona proaktywna ESET zapewnia bezpieczeństwo Twojemu komputerowi jeszcze zanim konkretne zagrożenia zostaną zidentyfikowane. Niezależnie od tego, czy surfujesz w sieci, wysyłasz wiadomości e-mail czy opłacasz rachunki online, możesz polegać na stałej, niezawodnej ochronie w czasie rzeczywistym nawet przed nieznanymi do tej pory zagrożeniami.

Panda Antivirus ProNiezbędna Ochrona Twojego Komputera. Najłatwiejsze w obsłudze i najbardziej intuicyjne zabezpieczenie komputera. Zainstaluj i zapomnij o wirusach, programach szpiegujących, rootkitach i hakerach.

  • Pełne zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami złoźliwego oprogramowania
  • Bezpieczna przeglądarka
  • Zabezpieczenie sieci bezprzewodowej przed hakerami i intruzami

Panda Internet SecurityPełna Ochrona Twojej Rodziny w Sieci. Korzystaj bezpiecznie i spokojnie z Internetu. Produkt chroni komputer przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, rootkitami, hakerami, oszustwami online, kradzieżami tożsamości i innymi zagrożeniami internetowymi.

Panda Global ProtectionCałościowa Ochrona Twojego Komputera. Wszystko, czego potrzebujesz do ochrony Twojego PC, danych i rodziny przed wszystkimi rodzajami zagrożeń.
Technika Gliwice